Akcja "Studio Dla Ciebie" Sprawdź się bezpłatnie w studiu nagrań!

Akcja cały czas trwa! Zgłoś się! Gwarantujemy oglądalność.

Rusza akcja jakiej jeszcze nie było! Potrafisz śpiewać i chcesz bezpłatnie sprawdzić się w studiu nagrań? U nas to możliwe!

Studio nagrań "Studio Dla Ciebie" zaprasza wszystkie osoby potrafiące śpiewać, które jeszcze nie były w naszym studiu,

na bezpłatne nagrania, podczas których sprawdzą, jak brzmi ich wokal w studyjnych produkcjach i zobaczą jak wyglądają na ekranie na filmie podobnym do tych znanych z naszego kanału na YouTube. Jeżeli uznasz, że warto pokazać Twój talent całemu światu możesz wykupić piosenkę z filmem i promocją w internecie w aktualnej cenie 150 zł. Jeżeli wolisz zostać osobą anonimową nie płacisz nic!

Jak wziąć udział w akcji pt. "Studio Dla Ciebie"?

1. Przyślij swoje dowolne nagranie lub link do niego na e-mail: studiodlaciebie@interia.pl

2. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia odpowiadającego Ci terminu nagrań.

3. Wybierz piosenkę jaką chcesz nagrać, a my pomożemy Ci w znalezieniu legalnego podkładu.

4. Zgłoś się do nas na bezpłatne nagrania w ustalonym terminie.

5. W terminie 3 miesięcy od nagrania zdecyduj, czy rozpoczynasz karierę na naszym kanale na YouTube na którym filmy wyświetlane są nawet ponad 84 tysięcy razy na dobę (11 kwietnia 2014 r.) poprzez wykupienie nagrania w cenie 150 zł czy rezygnujesz z niego nie ponosząc żadnych kosztów.

Jeżeli nie śpiewasz, a znasz osoby, których talent warto pokazać światu pobierz i wydrukuj zaproszenie na bezpłatne nagrania i wręcz tej osobie - zmobilizujesz ją do działania, za co może Ci być wdzięczna do końca życia
Zaproszenie może być też prezentem dla uzdolnionej wokalnie osoby bez ryzyka ponoszenia kosztów w przypadku, gdy prezent jej się nie spodoba - dopiero po wizycie w studiu wspólnie zdecydujecie, czy prezent przyjmuje i dopiero wtedy za niego zapłacisz osobiście lub przelewem na konto w terminie trzech miesięcy.

Zaproszenie dostępne do pobrania także na naszej stronie internetowej: www.studiodlaciebie.pl

▼ Show More Information


Opole
31 January , Sunday 08:00

More Events Nearby