Absolventský Ples 2018 - SOŠ A SOU Řemesel Kutná Hora

Zveme Vás na Absolventský ples tříd KČ3, KČSM3, KA3, EPT3. Který se koná 19. 1. 2018 v KD Lorec Kutná Hora.
K poslechu a tanci bude hrát kapela Jel-Band. Těšíme se na Vás.

Třídní učitelka třídy KČ3: Procházková Marcela

Seznam žáků třídy KČ3:
Boček Ondřej
Čábelová Karolína
Fafejta Martin
Chlád Patrik
Jelínková

Veronika
Kupková Tereza
Lišková Valentina
Málková Karolína
Melcer Štěpán
Szücs Vojtěch
Tučková Nikola
Václavová Pavlína
Větrovec František
Voříšková Pavlína

Vstupné: 200,-

▼ Show More Information

U Lorce 57, 284 01
Kutná Hora
19 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 09 March , Friday
 Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
 23 February , Friday
 Grand Music Bar, Caslav
 09 March , Friday
 Městský společenský dům, Kolín
 03 March , Saturday
 Megaparty.cz, Opolany
 16 March , Friday
 Městský společenský dům, Kolín
 22 February , Thursday
 Městský společenský dům, Kolín
 24 February , Saturday
 Staré Lázně, Kolín
 10 March , Saturday
 Pečecká desítka, Pecky
 24 February , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 04 March , Sunday
 Golf Club Poděbrady, Podebrady
 17 March , Saturday
 Staré Lázně, Kolín
 22 February , Thursday
 Inferno Club, Podebrady
 03 March , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 10 March , Saturday
 Městský společenský dům, Kolín
 23 February , Friday
 Music club Cantare, Ratbor
 22 February , Thursday
 Staré Lázně, Kolín
 17 March , Saturday
 Rallye Žiželice, Zizelice
 16 March , Friday
 ČESKÁ 1 MUSIC CLUB, Kutná Hora
 17 March , Saturday
 PLANET MUSIC CLUB - KUTNÁ HORA, Kutná Hora
 10 March , Saturday
 Kulturní dům Radim a Rychtářova beseda, Radím
 23 February , Friday
 Inferno Club, Podebrady
 17 March , Saturday
 BOSS BAR official, Podebrady
 24 February , Saturday
 GASK - Galerie Středočeského kraje, Kutná Hora
 24 February , Saturday
 Ratenice, Czech Republic, Ratenice
 09 March , Friday
 Inferno Club, Podebrady
 17 March , Saturday
 Taneční Kutná Hora, Kutná Hora
 22 February , Thursday
 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora
 24 February , Saturday
 Divadlo Na Kovárně Poděbrady, Podebrady
 10 March , Saturday
 Club Vagon, Golcuv Jenikov
 24 February , Saturday
 Městský společenský dům, Kolín
 17 March , Saturday
 Městský společenský dům, Kolín
 23 February , Friday
 Music club Cantare, Ratbor
 03 March , Saturday
 Divadelní klub Scapino, Kolín
 16 March , Friday
 ČESKÁ 1 MUSIC CLUB, Kutná Hora