Без Обмежень 9 грудня Atlas

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ їдуть в тур з презентацією нового синглу «Хочеш» з майбутнього альбому гурту.

Також музиканти виконають улюблені пісні з трьох студійних альбомів: «UNDERGROUND» (2007 рік), «ДИХАЮ ТОБОЮ» (2015 рік) та «5 хвилин»(2017 рік). А розпочався тур в Лондоні, де гурт виступив вперше, на благодійному

концерті у Громадському Українському Центрі. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ запрошують на свої концерти усіх, хто цінує справжні почуття, романтику і не уявляє свого життя без кохання!

Сингл #Хочеш було презентовано наживо 14 вересня на акустичному концерті в Києві. Ось що розповів про цю пісню фронтмен гурту Сергій Танчинець:
«Хочеш» – пісня про почуття любові, закоханості, потреби в людині, яку кохаєш. В принципі, про стосунки між чоловіком і жінкою. Це кожному знайоме, або рано чи пізно стане знайомим. «Хочеш» вийшла надзвичайно ніжною. Насолоджуйтесь! Мені здається, вона вам всім сподобається».

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чи стилі, тому в музиці та текстах БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожний знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву.

Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

Квитки 250-850 грн
http://pmk.org.ua/events/bez-obmezhen

▼ Show More Information

Сечевых Стрельцов (бывш. Артема) 37-41, 24401
Kyiv
09 December , Saturday 19:00

More Events Nearby

 24 August , Friday
 НСК Олимпийский, Kyiv
 15 September , Saturday
 Платформа арт-завод, Kyiv
 28 August , Tuesday
 Kyiv, Ukraine, Kyiv
 13 September , Thursday
 Atlas, Kyiv
 07 September , Friday
 NeuroEnergetic Kinesiology Ukraine, Kyiv
 17 September , Monday
 KYIV MEDIA WEEK, Kyiv
 14 September , Friday
 Школа взаимопонимания с животными "Pets&People", Kyiv
 31 August , Friday
 НСК "Олімпійський", Kyiv
 15 September , Saturday
 Актур - активный отдых, туризм, походы, Kyiv
 25 August , Saturday
 Israel & Egypt,
 08 September , Saturday
 X-style Ukraine, Kyiv