8ste Urselse Classic Tour

Rondrit voor oldtimers met 4 stops. Alle informatie op de website www.urselseclassictour.be

▼ Show More Information

Urseldorp 39, 9910
Ursel
09 June , Saturday 09:00

More Events Nearby

 27 October , Saturday
 Topsporthal Vlaanderen,
 09 November , Friday
 Eeklo Sport, Eeklo
 03 November , Saturday
 Ömer oğlu Düğün Sarayi, Nazareth
 16 November , Friday
 Concertgebouw Brugge, Brugge
 03 November , Saturday
 Kasteel van Zwijnaarde, Zwijnaarde
 25 October , Thursday
 Razor Reel Flanders Film Festival, Brugge
 08 November , Thursday
 Handelsbeurs Concertzaal, Gent
 27 October , Saturday
 Kral eskimo düğün salonu, Gent
 07 November , Wednesday
 NH Gent Belfort, Gent
 27 October , Saturday
 De Mandelvijver, Wakken
 18 November , Sunday
 Hotel Van der Valk Brugge-Oostkamp, Oostkamp
 27 October , Saturday
 De Mandelvijver, Wakken
 17 November , Saturday
 Snuffel Hall, Brugge
 10 November , Saturday
 Kingsland, Oostkamp
 10 November , Saturday
 Kingsland, Oostkamp
 28 October , Sunday
 Sint-Bavokerk (Aardenburg), Aardenburg
 27 October , Saturday
 Kate and Dogs, Kruishoutem
 01 November , Thursday
 Countryside, Gent
 14 November , Wednesday
 Kinepolis Brugge, Brugge
 26 October , Friday
 27Bflat Jazz & Blues - Eetcafé, Brugge
 16 November , Friday
 Molenhuis, Brugge
 14 November , Wednesday
 Kunstencentrum Vooruit, Gent
 23 October , Tuesday
 ASAP Nails & Beauty, Groothandel & Opleidingen, Brugge
 04 November , Sunday
 Volkskundemuseum Brugge, Brugge
 03 November , Saturday
 Sint-Baafskerk Aardenburg, Aardenburg
 17 November , Saturday
 Hond en Meester, Adegem
 02 November , Friday
 Hond en Meester, Adegem
 24 October , Wednesday
 Astene, Belgium, Astene
 18 November , Sunday
 Vrijzinnig Centrum Zomerlicht Zomergem, Zomergem
 24 October , Wednesday
 vzw De Vierklaver, Landegem
 09 November , Friday
 Oude Abdij Drongen, Drongen
 18 November , Sunday
 Horeca Expo - official fanpage, Gent
 18 November , Sunday
 Horeca Expo - official fanpage, Gent
 02 November , Friday
 Belgium Events, Wondelgem