8 lat w Tybecie // Scena COK w Browarze

To będzie prawdziwa PETARDA! Totalne rockowe uderzenie. Czy jesteście na to gotowi? Wystąpią dla nas 3 wschodzące formacje, łapcie znajomych i wbijajcie!

8 lat w Tybecie
Znakiem rozpoznawczym zespołu są surowe, rockowe brzmienia gitar i energiczne, klasyczne riffy oparte na pulsującej, mocno osadzonej

w metrum sekcji rytmicznej. Centralnym punktem nadającym niepowtarzalny charakter muzyce 8lwt są jednak proste, ale niebanalne teksty z głębokim, obciążonym bagażem emocjonalnym przekazem. Zespół przedkłada treść ponad formę, stawia na naturalność i wiarygodność.

Od założenia w 2005 roku zagrali dziesiątki koncertów w całej Polsce. Wśród zespołów, z którymi dzielili scenę w trakcie festiwali i zapewniając support można wymienić m.in. Acid Drinkers, Hunter, Nocny Kochanek, Luxtorpeda, Kabanos, czy Lipali.

8 lat w Tybecie to finaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock 2017, wybrani z blisko tysiąca zgłoszonych zespołów. W 2016 roku nawiązali współpracę z Leszkiem Biolikiem (producentem muzycznym, kompozytorem i basistą legendarnej grupy Republika) czego rezultatem są single „Król Popkultury” oraz „Po co tyle słów?”, które łącznie przez kilkanaście tygodni zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów, w tym TurboTop Antyradia.

Do tego 2 formacje: Demontaż i Transgresja

Transgresja
Śląsko-dąbrowski zespół, grający szeroko pojęty alternatywny, ciężki rock/metal. Założony w 2015 Zespół jest laureatem przeglądów muzycznych: "100-tka i gra muzyka" w Dąbrowie Górniczej, "FAZA 2017" w Katowicach oraz "Rockosz 2017" w Bielsku-Białej. Transgresja ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, dzielili scenę z zespołami takimi jak : NeuOberschlesien Hope, Lao Che, Proletaryat czy T.Love. W 2017 zagrali podczas Juwenaliów Podbeskidzia przed Happysad, oraz podczas finalowego dnia Juwenaliów Śląskich przed Organkiem i Luxtorpedą.

Demontaż
Zespół z okolic Cieszyna. Pięciu młodych chłopaków, których łączy muzyka. Balansują na granicy rocka i metalu, chociaż starają się nie ograniczać i graja to, co sprawia im radość.


Bilety w cenie 20zł
do nabycia w biurze podawczym w Urzędzie Miasta oraz przed samym koncertem!

Nie można tego przegapić!

▼ Show More Information

Dojazdowa 2, 43-400
Cieszyn
26 January , Friday 20:00

More Events Nearby

 30 December , Sunday
 Cieszyn, Poland, Cieszyn
 01 January , Tuesday
 Pogwizdów, Poland, Pogwizdów