47e internationaal tornooi Brugse BC

Enkel, dubbel en gemengd dubbel in A, B1, B2, C1, C2 en D.
Er wordt gespeeld volgens het knock-out systeem.
De voorrondes van alle disciplines worden gespeeld op zaterdag. Op zondag worden de halve finales en de finales gespeeld (en eventueel aantal kwartfinales)

totale prijzengeld: 4130 €

Inschrijven

kan vanaf 10/12/2016
Sluiting van de inschrijvingen voor Belgische deelnemers: vrijdag 06/01/2017 om 23:59
Sluiting van de inschrijvingen voor buitenlandse deelnemers: vrijdag 30/12/2016 om 23:59

Ouverture des inscriptions: 10/12/2016
Clôture des inscriptions pour participants Belges: Vendredi 06/01/2017 à 23:59
Clôture des inscriptions pour participants International: Vendredi 30/12/2016 à 23:59

Opening date for entries: 10/12/2016
Closing date for entries for Belgian players: Friday 06/01/2017 at 23:59
Closing date for entries for international players: Friday 30/12/2016 at 23:59

▼ Show More Information

Zandstraat 284, 8200
Brugge
21 January , Saturday 09:00

More Events Nearby

 08 April , Saturday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 15 April , Saturday
 De Rus, Maldegem
 15 April , Saturday
 De Rus, Maldegem
 15 April , Saturday
 KSA Maldegem, Maldegem
 22 April , Saturday
 Het Entrepot, Brugge
 01 April , Saturday
 Indian Camp Festival, Brugge
 22 April , Saturday
 Project Y, Tielt
 15 April , Saturday
 De Rus, Maldegem
 08 April , Saturday
 TAC (TieltseAutomobielClub), Tielt
 15 April , Saturday
 De Rus, Maldegem
 08 April , Saturday
 VOORSMAAK, Brugge
 01 April , Saturday
 Dop Pittem, Pittem
 08 April , Saturday
 JH De Redekiel, Maldegem
 01 April , Saturday
 Indian Camp Festival, Brugge
 08 April , Saturday
 Padel Brugge, Brugge
 02 April , Sunday
 Het Entrepot, Brugge
 15 April , Saturday
 Wellington Renbaan Oostende, Oostende
 14 April , Friday
 Europahallen Tielt, Tielt
 12 April , Wednesday
 Knokke Out Zoute, Knokke-Heist
 08 April , Saturday
 Langestraat Oostende, Oostende
 30 March , Thursday
 Lounge - Kursaal Oostende, Oostende
 15 April , Saturday
 Kursaal Oostende, Oostende
 15 April , Saturday
 JH Comma, Brugge
 22 April , Saturday
 De Mast, Torhout
 16 April , Sunday
 De Mast, Torhout
 11 April , Tuesday
 Zoutestrand, Knokke-aan-Zee
 28 April , Friday
 Het Entrepot, Brugge
 01 April , Saturday
 JH Comma, Brugge
 19 April , Wednesday
 Jeugdhuis Comma, Brugge
 08 April , Saturday
 JH Den Deugniet, Koekelare
 15 April , Saturday
 O'neill Beachclub Blankenberge, Blankenberge
 01 April , Saturday
 OostCampus, Oostkamp
 01 April , Saturday
 The Oh!, Oostende
 14 April , Friday
 Toneelkring Were di, Oostkamp
 01 April , Saturday
 The Crystal Ship, Ostend