47 Rajd Festiwalowy Higma Service

Aż 130 załóg stanie na starcie 47 edycji najbardziej prestiżowej imprezy motoryzacyjnej w stolicy polskiej piosenki . Widowiskowy Prolog przy stadionie żużlowym Kolejarza poprzedzi uroczysty start w opolskim Rynku. Zobaczymy gwiazdy muzyki i sportu oraz 30 samochodów z cyklu Historyczny Rajdowy Puchar

Polski.

Od 1970r. Rajd Festiwalowy odbywa się nieprzerwanie i na trwałe wpisał się w historię Opola i Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Podobnie jak w ubiegłym roku imprezę rozpocznie sobotni uroczysty start w opolskim Rynku połączony z odsłonięciem gwiazdy w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki oraz widowiskowy prolog.

Do uczestnictwa zostało zaproszonych wiele znanych osobistości ze świata muzyki i sportu.
Na niedzielę organizatorzy zaplanowali 12 odcinków specjalnych w okolicy Opola, Dębskiej Kuźni, Nakła i Raszowej. Przez cały czas trwania imprezy bazą rajdu będzie domExpo w Opolu przy ulicy Kępskiej 8.

Do grona sponsorów dołączyła firma Higma Service, sponsorem technicznym pozostał Opel Janus&Rusnak, a dzięki podpisanej umowie z AZS Politechniki Opolskiej nie zabraknie sędziów oraz wolontariuszy. Impreza została wpisana do budżetu Miasta Opola oraz została laureatem konkursu Verva4Fans zajmując w nim 3 miejsce.

__________________
www.rajdfestiwalowy.pl
Twitter:@RajdFestiwalowy
Instagram:@RajdFestiwalowy

▼ Show More Information

Wrocławska 102, 45-837
Opole
04 June , Saturday 17:00

More Events Nearby