4. Mutlu Portakal Eğitim ve Çocuk Şenliği

4. MUTLU PORTAKAL EGITIM ve COCUK SENLIGIMutlu Çocukların Mutlu Bireylere Dönüştüğü Bir Dünya İçin, 4. MUTLU PORTAKAL ŞENLİĞİ'nin Temasını "Çocuk ve Eğitim" Olarak Belirledik. 3/4/5/6 Mayıs Tarihleri Arasında EXPO CENTER'da Düzenlenecek Şenliğimizde Sizleri de Aramızda Görmekten Büyük Mutluluk Duyarız.

▼ Show More Information

antalya expo center pınarlı beldesi, 07110
Aksu
03 May , Thursday 16:00

More Events Nearby

 06 October , Saturday
 Miracle Resort Hotel, Antalya
 20 October , Saturday
 TC MEB Ozel Leyla Inanir Guzellik Uzmanligi ve Meslek Edindirme Kursu, Antalya
 22 October , Monday
 Haslet Tur, Antalya
 29 September , Saturday
 TC MEB Ozel Leyla Inanir Guzellik Uzmanligi ve Meslek Edindirme Kursu, Antalya
 24 September , Monday
 Haslet Tur, Antalya
 19 October , Friday
 ROBINSON Club Nobilis, Antalya
 14 October , Sunday
 Haslet Tur, Antalya
 05 October , Friday
 ROBINSON Club Nobilis, Belek
 01 October , Monday
 Antalya, Antalya