30 JAAR NA CHERNOBYL - Protest tegen Kerncentrales Doel

Exact 30 jaar na de ramp in Chernobyl, vragen wij aan zoveel mogelijk mensen om samen protest te voeren tegen de Kerncentrales in Doel. De bedoeling i

s om met zoveel mogelijk in een kring rond de hekken van de centrale te staan.

▼ Show More Information

Haven 1800 Scheldemolenstraat, 9130
Beveren
26 April , Tuesday 14:00

More Events Nearby

 26 October , Friday
 Antwerps Sportpaleis, Merksem
 20 October , Saturday
 Antwerps Sportpaleis, Merksem
 08 November , Thursday
 De Roma, Borgerhout
 18 October , Thursday
 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerp
 30 October , Tuesday
 Concertzaal De Casino, Sint-Niklaas
 25 October , Thursday
 Koningin Elisabethzaal, Antwerp
 07 November , Wednesday
 Lotto Arena, Schoten
 19 October , Friday
 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerp
 03 November , Saturday
 Concertzaal De Casino, Sint-Niklaas
 19 October , Friday
 Zappa, Antwerp
 03 November , Saturday
 Salons de Schepper, Rupelmonde
 03 November , Saturday
 Concertzaal De Casino, Sint-Niklaas
 07 November , Wednesday
 Lotto Arena Antwerpen, Merksem
 10 November , Saturday
 Diamond Palace, Sint-Job-in-'t-Goor
 19 October , Friday
 Zappa, Antwerp
 02 November , Friday
 JH Den Trechter, Zwijndrecht
 16 November , Friday
 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerp
 27 October , Saturday
 JH Den Trechter, Zwijndrecht
 03 November , Saturday
 Waagnatie Expo & Events, Antwerp
 27 October , Saturday
 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerp
 03 November , Saturday
 Ruiterhal Brasschaat, Brasschaat
 27 October , Saturday
 Poppodium Gebouw-T, Bergen op Zoom
 26 October , Friday
 Koningin Elisabethzaal, Antwerp
 09 November , Friday
 Bar Bakeliet, Antwerp
 19 October , Friday
 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerp
 21 October , Sunday
 Collegekerk Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
 25 October , Thursday
 Koningin Elisabethzaal, Antwerp
 20 October , Saturday
 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerp
 03 November , Saturday
 't Bau-huis, Sint-Niklaas
 27 October , Saturday
 Tafeltennisvereniging Het Markiezaat, Bergen op Zoom
 01 November , Thursday
 Poppodium Gebouw-T, Bergen op Zoom
 10 November , Saturday
 Wijnegem Voetbal Club, Wijnegem
 21 October , Sunday
 Essen Belgie,
 27 October , Saturday
 Rilland-Bath, Netherlands, Rilland-Bath
 27 October , Saturday
 TUUP, De Klinge
 31 October , Wednesday
 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerp