2.P Støttefest - Malta

KAN DU LIDE LÆKRE PRÆMIER, KOLDE DRINKS OG DEJLIG MAD?
Så saml et hold af venner, forældre, søskende, bedsteforældre og andre bekendte, og kom og hjælp os med at samle ind til vores studietur til Malta(!!!), når der bliver afholdt støttefest d. 4. november på Roskilde Katedralskole.

Der vil være mulighed

for at:
- få lækre drinks som var man på Malta
- dejlig mad
- kolde øl, sodavand, rød - og hvidvin

Men selvfølgelig ingen støttefest uden lækre præmier, derfor har vi en tombola hvor du kan købe et (eller flere) lod(der) til 20kr stykket og hvor du samtidig deltager i konkurrencen om en af vores lækre præmier, som vil blive offentliggjort senere.

INFO OM LOKALE, AKTIVITETER OSV. FØLGER
SÅ HUSK AT TRYK "DELTAGER", SÅ DU KAN HOLDE DIG OPDATERET!

▼ Show More Information

Holbækvej 59, 4000
Roskilde
04 November , Saturday 15:00

More Events Nearby

 25 February , Sunday
 Brøndby IF, Brøndby
 02 March , Friday
 Ballerup Super Arena, Ballerup
 03 March , Saturday
 Diskotek X, Stenløse
 18 March , Sunday
 Grantoftegaard, Ballerup
 02 March , Friday
 KHS Fester - HHX, Køge
 17 March , Saturday
 Ølstykke Gymnastik Forening, Ølstykke
 09 March , Friday
 Musikforeningen Bygningen, Køge
 09 March , Friday
 EAZY, Roskilde
 03 March , Saturday
 Portalen, Greve
 18 March , Sunday
 Greve Idræts Center, Greve
 03 March , Saturday
 Club Harlekin, Holbæk
 03 March , Saturday
 Himmelev Gymnasium, Himmelev
 03 March , Saturday
 Skovhytten, Skovlunde
 21 March , Wednesday
 Køge Handel, Køge
 11 March , Sunday
 Roskilde Kongrescenter, Roskilde
 03 March , Saturday
 Gimle, Roskilde
 18 March , Sunday
 Portalen, Greve
 02 March , Friday
 Hvidovre Gymnasium & HF, Hvidovre
 28 February , Wednesday
 Roskilde Domkirke - Roskilde Cathedral, Roskilde
 02 March , Friday
 RUC, Roskilde
 03 March , Saturday
 Scandic Roskilde, Roskilde
 03 March , Saturday
 Paradis Roskilde, Roskilde
 09 March , Friday
 Baltorp Gymnasium, Ballerup
 03 March , Saturday
 Scandic Roskilde, Roskilde
 03 March , Saturday
 Himmelev Gymnasium, Himmelev
 25 February , Sunday
 Midtsjællands Efterskole, Hvalsø
 16 March , Friday
 Forbrændingen, Albertslund
 08 March , Thursday
 Poda Hegn Entreprise, Roskilde
 10 March , Saturday
 Taastrup Idræts Center, Taastrup
 03 March , Saturday
 Kværkeby IF, Kværkeby
 06 March , Tuesday
 Portalen, Greve
 10 March , Saturday
 Professionshøjskolen Absalon - Roskilde, Roskilde
 09 March , Friday
 Roskilde Kongrescenter, Roskilde
 25 February , Sunday
 Restaurant Kalvø Frederikssund, Frederikssund
 17 March , Saturday
 Jensens Motorcykler Sjælland, Slangerup
 03 March , Saturday
 KHIF Kirke Hyllinge Idrætsforening, Kirke-Hyllinge