26. Finał WOŚP w Cieszynie

Wzorem ubiegłego roku Sztab 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Cieszynie postanowił zorganizować taki Finał, który na długo zapadnie w pamięć wszystkich Uczestników.

Planujemy imprezy zarówno na cieszyńskim Rynku, jak również na Zamku Cieszyn, a także w kilku ośrodkach sportu oraz przyszkolnych

halach sportowych.

W tym dniu Cieszyn prawdziwie ożyje, ponieważ od rana będzie można wziąć udział w Biegu „Policz się z cukrzycą oraz ucz się pierwszej pomocy”, na Rynku znów będą kąpać się Morsy i Foczki, ze sceny rozbrzmiewać będzie różnorodna muzyka, PCK stworzy w ten dzień swoje „Miasteczko PCK”, w czym wspierać będzie je również Ochotnicza Straż Pożarna z naszego regionu, która zaprezentuje sprzęt ratunkowy otrzymany od WOŚP w tym roku oraz zainscenizuje akcję wyciągania rannych z wraku samochodu.
Ponadto planujemy atrakcyjną strefę dziecka, ozdabianie pierniczków, wyświetlanie bajek z diaskopu i oczywiście wyślemy 150 wolontariuszy, którzy będą kwestować na ulicach całego miasta i okolic.

Tutaj będziemy podawać Wam bieżące informacje, o tym co, gdzie i o której, będzie się działo w ten piękny, finałowy dzień :D

▼ Show More Information

Cieszyn, 43-400
Cieszyn
14 January , Sunday 07:00

More Events Nearby

 30 December , Sunday
 Cieszyn, Poland, Cieszyn
 01 January , Tuesday
 Pogwizdów, Poland, Pogwizdów