23.03 #eesti 5Miinust Helsinkis! Rämmar! E93 Lounge & Nightclub

KUI VANAEMA NÄEKS, ÜTLEKS OIBLJÄÄ!
5MIINUST live esmakordselt Soomes!
SELLE KEVADE RAJUM PIDU HELSINKIS!

ENNE SÜDAÖÖD SAABUJATELE ÜLLATUS!
Õhtut juhib ja meelt lahutab tõeline showmees: Robert Hünev, kes vastutab selle eest, et teil tuleks mõnus ja meeldejääv peoõhtu! Loomulikult ei puudu ka kelmikad

võistlused ja mängud auhindadele.

DJ puldis ööelu legend, mees kes muide ka töötanud Soome raadios lisaks Ring Fm-ile ja paljudele teistele raadiojaamadele, rahvast hullutanud juba peaaegu veerand sajandit nii siin kui ka sealpool lahte. Samuti remixinud enamus Eesti artistide muusikat: DJ AHTO KALDA!
https://soundcloud.com/notrack

SOOJENDAB DJ ARGO LEPIK!



EESTLASTE PEOD SOOMES GRUPI LIIKMETELE 2=3!!
https://www.facebook.com/groups/1518882261522757/
Pilet südaööni: 20.- + garderoobi tasu.

NB! Meie kauba ja kvaliteedimärk on #EESTI. Kõikide teiste korraldajate ürituste kvaliteedi, turvalisuse jms eest meie ei vastuta :)

▼ Show More Information

Visbynkuja 2, 00930
Helsinki
23 March , Friday 22:00

More Events Nearby

 05 October , Friday
 Hartwall Arena, Helsinki
 20 October , Saturday
 Espoo Metro Areena, Espoo
 29 September , Saturday
 Konepajan Bruno, Helsinki
 04 October , Thursday
 M/S Silja Europa, Helsinki
 26 September , Wednesday
 Nordic Business Forum, Helsinki
 25 September , Tuesday
 Nosturi, Helsinki
 20 October , Saturday
 Kaapelitehdas, Helsinki
 06 October , Saturday
 Love me do - hurmaavan erilainen häätapahtuma, Helsinki
 09 October , Tuesday
 Helsinki Finland, Helsinki
 20 October , Saturday
 Espoo Metro Areena, Espoo
 13 October , Saturday
 Vantaan Maraton, Vantaa
 12 October , Friday
 Heavy Metal Heart Festival, Helsinki
 19 October , Friday
 Kulttuuritalo (Helsinki), Helsinki
 12 October , Friday
 Korjaamo, Helsinki
 29 September , Saturday
 Taiteilijakoti Erkkola, Tuusula
 11 October , Thursday
 SilTa Free ry, Helsinki
 18 October , Thursday
 Hartwall Arena, Helsinki
 17 October , Wednesday
 Warner Music Live, Helsinki
 06 October , Saturday
 Kulttuuritalo (Helsinki), Helsinki
 20 October , Saturday
 Shamrock Vantaa, Vantaa
 20 October , Saturday
 Azembora, Helsinki
 28 September , Friday
 Luukin Ulkoilualue, Espoo
 02 October , Tuesday
 Helsinki, Finland, Helsinki
 28 September , Friday
 Joogakoulu Shanti, Helsinki
 04 October , Thursday
 Live Nation Finland, Helsinki
 18 October , Thursday
 Kerava-sali, Kerava
 28 September , Friday
 Joogakoulu Shanti, Helsinki
 05 October , Friday
 Hartwall Arena, Helsinki
 06 October , Saturday
 Kulttuuritalo (Helsinki), Helsinki
 12 October , Friday
 Shamrock Vantaa, Vantaa
 29 September , Saturday
 Eckerö Line, m/s Finlandia, Helsinki
 12 October , Friday
 Helsinki, Finland, Helsinki
 20 October , Saturday
 Espoo Metro Areena, Espoo