יזמות 2.0 - החוקים הלא כתובים של הפלטפורמות הדיגיטליות

*לינק להרשמה ייפתח בהמשך
הפלטפורמות Ebay ,Airbnb ו-Kickstarter הן בין פלטפורמות העמיתים (peer-to-peer) המובילות בתחומן, ומורידות רבים מחסמי הכניסה שניצבו עד לא מזמן בפני יזמים מתחילים. בכך, הן מאפשרות גם לשחקנים צעירים וחסרי ניסיון לשחק במגרש של הגדולים במהירות יחסית ובהשקעה ראשונית מידתית.
האם די בכך?

מהם מאפייניהן הייחודיים? וכיצד ניתן לנצל את כוחן לטובתנו?
בהרצאה מרתקת זו ד"ר אוהד ברזילי יסקור כמה מהחוקים הלא כתובים המשותפים לפלטפורמות דיגיטליות רבות, תוך התמקדות במאפיינים הייחודיים של פלטפורמות עמיתים ואיך כל זה קשור אלינו...

הערב יתקיים ביום שני 15.01 בדיזי פרישדון, דיזנגוף 121, ת"א.
פתיחת שערים: 19:00
תחילת הרצאה: 20:00
לינק להרשמה ייפתח בהמשך - תמשיכו לעקוב :)

**על המרצה**
ד"ר אוהד ברזילי הוא מרצה לניהול טכנולוגיה ומידע בפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב. לאוהד דוקטורט במדעי המחשב בתחום של ניהול תוכנה, והוא שימש כחבר בוועדות המדען הראשי למימון חברות מתחילות וחברות חממה (היום: "הרשות לחדשנות"). ד"ר ברזילי מרצה בתוכניות ה-MBA את הקורסים "ניהול טכנולוגיה ומידע", "פלטפורמות דיגיטליות בעסקים", "ניהול תוכנה בגישות אג'יליות ורזות", ו-"קבלת החלטות עסקיות בסביבה עתירת נתונים".

**על הפקולטה לניהול ע"ש קולר**
המקום בו מנהיגות עסקית פוגשת את חזית המחקר וההוראה בארץ ובעולם. מאז הקמתה, נחשבת הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב לביה"ס המוביל למנהל עסקים בישראל. מדי שנה לומדים בפקולטה אלפי סטודנטים, מלמדים בה כ-60 חברי סגל מחקרי בכיר ואליהם נוספים יותר מ-300 מרצים המעשירים את יכולתנו לכסות את מגוון התחומים והנושאים העכשוויים בתחום הניהול ולתת לתלמידינו את הידע והכלים הניהוליים העדכניים ביותר להתמודדות עם האתגרים של המחר.

**על Wize**
מיזם חברתי הפועל משנת 2011 ביצירת תרבות חיי לילה המקדמת מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות שלנו מוביל הון אנושי איכותי ובליבת פעילותנו הפקת אירועי הרצאות המשלבים ביחד תוכן ובילוי עם המרצים המובילים בארץ ובמגוון רחב של נושאים. עד היום, קיימנו מעל 700 הרצאות ב-16 ערים ובעשרות ברים ברחבי הארץ. בפעילותנו לקחו חלק יותר מכ-250,000 אנשים היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

▼ Show More Information

דיזנגוף 121, 64397
Tel Aviv
15 January , Monday 19:00

More Events Nearby