Οι μυστικοί κόσμοι του Ευγένιου Τριβιζά!

Πόσοι μεγαλώσαμε με τα υπέροχα παραμύθια του Ευγένιου Τριβιζά? Όλοι θα θυμάστε την υπέροχη Φρουτοπία της παιδικής μας ηλικίας (μιλάω για εμάς τους λίγο μεγαλύτερους) !
μικροί μας φίλοι εξασφαλίσαμε μόνο για σας μια ονειρεμένη βόλτα σε παραμυθοχώρες που δεν έχετε επισκεφτεί ποτέ! Ετοιμαστείτε να κάνετε

βουτιά στο χρόνο ταξιδεύοντας μέσα σε τεράστια βιβλία, γνωρίζοντας από κοντά παραμυθένια ζωάκια! Όσων αφορά κ εσάς τους μεγάλους? Ετοιμαστείτε να ζήσετε ξανά το παραμύθι, γα γίνετε πάλι εκείνα τα ανέμελα παιδιά που ήσασταν κάποτε και να παρασύρετε σε αυτό τον υπέροχο κόσμο και τα παιδιά σας!
ΠΌΤΕ?
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου
ΠΟΥ?
Στο εκθεσιακό πάρκο HELEXPO.
TI ΩΡΑ?
Αναχώρηση με πούλμαν στις 10.00 το πρωί, απο το Β εκπαιδευτήριο Αγ. Στρατοπέδου 72.
ΤΙΜΗ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟΥ?
10 ευρώ συμπεριλαμβανομένου και του πούλμαν!
ΕΚΠΛΗΞΗ!
Οι μικροί μας φίλοι που είναι έως και 3 ετών έρχονται ΔΩΡΕΑΝ :D

▼ Show More Information

Νικολάου Πλαστήρα 5, 124 61
Haidari
10 December , Sunday 10:00

More Events Nearby

 16 December , Saturday
 Fuzz Live Music Club, Athens
 12 January , Friday
 Faliro Sports Pavilion Arena,
 01 January , Monday
 Akropolis Parthenon - Ακρόπολη Παρθενώνας, Athens
 30 December , Saturday
 Piraeus 117 Academy, Athens
 22 December , Friday
 Athens, Greece, Athens
 27 December , Wednesday
 Lohan Nightclub, Athens
 15 December , Friday
 Syntagma Metro Station Archaeological Collection, Athens
 07 January , Sunday
 Κιούμπρικ Συνεργατικό Καφενείο/Μπαρ, Athens
 12 January , Friday
 Athens Cannabis Expo, Athens
 16 December , Saturday
 Piraeus 117 Academy, Athens
 23 December , Saturday
 Athens, Greece, Athens
 15 December , Friday
 Dynasty Group - Athens, Athens
 29 December , Friday
 Death Disco, Athens
 16 December , Saturday
 Romantso, Athens
 23 December , Saturday
 KYTTARO Live Club / ΚΥΤΤΑΡΟ, Athens
 22 December , Friday
 Piraeus 117 Academy, Athens
 06 January , Saturday
 APLO BAR, Athens
 12 January , Friday
 Temple Athens, Athens
 15 December , Friday
 Studio 24, Athens
 24 December , Sunday
 PassPort Kεραμεικός, Athens
 22 December , Friday
 GAZI MUSIC HALL, Athens
 15 December , Friday
 Gagarin 205 LIve Music Space, Athens
 15 December , Friday
 Lohan Nightclub, Athens
 29 December , Friday
 six d.o.g.s, Athens
 20 December , Wednesday
 Μέγαρο Μουσικής Αθηνών / Megaron - The Athens Concert Hall, Athens
 28 December , Thursday
 Studio 24, Athens
 16 December , Saturday
 KYTTARO Live Club / ΚΥΤΤΑΡΟ, Athens
 16 December , Saturday
 Χυτήριο Theatre - Σημείο Πολιτισμού, Athens
 18 December , Monday
 Στέγη Ιδρύματος Ωνάση / Οnassis Cultural Centre Athens, Athens
 20 December , Wednesday
 Hilton Athens, Athens
 17 December , Sunday
 Ταινιοθήκη της Ελλάδος / Greek Film Archive, Athens
 15 December , Friday
 Inception music factory, Amaroúsion
 16 December , Saturday
 Gagarin 205 LIve Music Space, Athens