Οι μυστικοί κόσμοι του Ευγένιου Τριβιζά!

Πόσοι μεγαλώσαμε με τα υπέροχα παραμύθια του Ευγένιου Τριβιζά? Όλοι θα θυμάστε την υπέροχη Φρουτοπία της παιδικής μας ηλικίας (μιλάω για εμάς τους λίγο μεγαλύτερους) !
μικροί μας φίλοι εξασφαλίσαμε μόνο για σας μια ονειρεμένη βόλτα σε παραμυθοχώρες που δεν έχετε επισκεφτεί ποτέ! Ετοιμαστείτε να κάνετε

βουτιά στο χρόνο ταξιδεύοντας μέσα σε τεράστια βιβλία, γνωρίζοντας από κοντά παραμυθένια ζωάκια! Όσων αφορά κ εσάς τους μεγάλους? Ετοιμαστείτε να ζήσετε ξανά το παραμύθι, γα γίνετε πάλι εκείνα τα ανέμελα παιδιά που ήσασταν κάποτε και να παρασύρετε σε αυτό τον υπέροχο κόσμο και τα παιδιά σας!
ΠΌΤΕ?
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου
ΠΟΥ?
Στο εκθεσιακό πάρκο HELEXPO.
TI ΩΡΑ?
Αναχώρηση με πούλμαν στις 10.00 το πρωί, απο το Β εκπαιδευτήριο Αγ. Στρατοπέδου 72.
ΤΙΜΗ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟΥ?
10 ευρώ συμπεριλαμβανομένου και του πούλμαν!
ΕΚΠΛΗΞΗ!
Οι μικροί μας φίλοι που είναι έως και 3 ετών έρχονται ΔΩΡΕΑΝ :D

▼ Show More Information

Νικολάου Πλαστήρα 5, 124 61
Haidari
10 December , Sunday 10:00

More Events Nearby

 24 September , Monday
 Fuzz Live Music Club, Athens
 22 September , Saturday
 KYTTARO Live Club / ΚΥΤΤΑΡΟ, Athens
 10 October , Wednesday
 National and Kapodistrian University of Athens, Athens
 05 October , Friday
 Athens, Greece, Athens
 19 October , Friday
 AN club 'official', Athens
 21 September , Friday
 Athens, Greece, Athens
 02 October , Tuesday
 Royal Olympic Hotel, Athens
 06 October , Saturday
 Meducation Training Center In Athens, ??yios Dhimítrios
 04 October , Thursday
 Biomedical Research Foundation Academy of Athens, Athens
 06 October , Saturday
 Hellenic American Union, Athens
 30 September , Sunday
 Marina Alimos, Kalamaki,
 14 October , Sunday
 Athens, Greece, Athens
 22 September , Saturday
 Athens, Greece, Athens
 28 September , Friday
 Athens, Greece, Athens
 18 October , Thursday
 Athens, Greece, Athens
 04 October , Thursday
 Ελληνικό Ινστιτούτο McKenzie - McKenzie Institute Hellas, Athens
 03 October , Wednesday
 Δημοτικό Θέατρο Πειραιά / Municipal Theatre of Piraeus, Piraeus
 06 October , Saturday
 Marina Alimos, Kalamaki,
 06 October , Saturday
 Marina Alimos, Kalamaki,
 19 October , Friday
 Athens, Greece, Athens
 05 October , Friday
 Athens, Greece, Athens
 07 October , Sunday
 Athens Massage & Yoga Academy, Athens
 19 October , Friday
 St. George Lycabettus Lifestyle Hotel, Athens
 21 September , Friday
 St. George Lycabettus Lifestyle Hotel, Athens
 06 October , Saturday
 Crowne Plaza Athens - City Centre, Athens
 17 October , Wednesday
 ThetaCosmos - ThetaHealing Hellas, Paianía
 29 September , Saturday
 Pallini Travel, Pallíni